Sık Sorulan Sorular

Kredi kartını internet üzerinden güvenle nasıl kullanabilirim ?

Lucispirlanta.com müşterilerine en üst düzeyde güvenlik sağlamaya çalışmaktadır. Sitemize girdiğiniz tüm şahsi bilgileriniz 128 bit güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Lucispirlanta.com müşterilerinin gizliliğini maksimum seviyede tutmak için 3D Secure güvenlik sistemini kullanmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin kredi kartları bilgileri hiç bir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Tüm bilgiler bankaya gönderilip işlemler bankanız aracılığıyla yapılmaktadır.

Not : Sitemizde müşterilerimizin güvenliği için 3D Secure sistemi kullanılmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için Bankalararası Kart Merkezi'ne ait www.bkm.com.tr/sanal_alisveris.html adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Lucispirlanta.com a üyelik ücretlimi ve ne fayda sağlar ?

Lucispirlanta.com' a üyelik ücretsizdir. Lucispirlanta.com' a üye olmadan da sitemizi gezebilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ancak, Lucispirlanta.com' a üye olarak alışveriş yapabilir, kampanyalarımızdan ve promosyonlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
 

Lucispirlanta.com üyelik şifremi unuttum , ne yapabilirim ?

Lucispirlanta.com ana sayfasında sağ üst kısımda bulunan "Üye işlemleri" bölümünden, "Şifremi unuttum" linkine tıklayarak e-posta adresinizi giriniz. Girdiğiniz e-posta adresi sistemimizde kontrol edilir ve adres bulunduğunda, e-posta adresinize şifreniz gönderilir.
 

Lucispirlanta.com da alışveriş süreci nasıl işler ?

Lucispirlanta.com' da bulunan herhangi bir ürünü sepetinize ekledikten sonra, sepetiniz ekrana gelecektir. Burada almak istediğiniz ürünü ve fiyatını görebileceksiniz. Bu sayfada yer alan butonlar yardımıyla, alışverişinizi 4 adımda kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Siparişinizin ödemesini, ödeme seçeneklerinden birisiyle yaparak satın alabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ödeme seçeneği ve girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sistem tarafından kontrol yapılıp, bilgileriniz banka tarafından onaylandıktan sonra, sistemimiz tarafından otomatik olarak bir sipariş numarası oluşturulacaktır. Siparişiniz bundan sonra lojistik ekibimiz tarafından, stoklarımızdan veya üretilerek, kargo firması ile sigortalı olarak adresinize gönderilecektir. Ürünlerimizde maksimum teslim süresi 7 iş günüdür.
 

Nasıl alış veriş yapacağım ?

Lucispirlanta.com ürünlerinden beğendiğiniz ürünü "Sepete Ekle" bağlantısına tıklayarak sepetinize atabilirsiniz. Daha sonra sepetinizdeki ürünleri görebilir, bu sırada adetlerde değişiklik yapabilir veya iptal etmek istediğiniz ürünü sepetinizden çıkartabilirsiniz. Almak için karar verdikten sonra "Siparişi Tamamla" bağlantısına tıklayarak gelecek olan sayfada üye girişini yapınız eğer üyemiz değilseniz üye olunuz. Bundan sonraki sayfalarda "Teslimat ve Fatura Bilgilerinizi" güncelleyebilir, adreslerde değişiklik yapabilirsiniz. Ödeme seçeneğinizi belirleyip, bilgilerinizi tam olarak girdikten sonra "Devam" bağlantısına tıklayarak girdiğiniz bilgileri ekranda bir daha kontrol edebilirsiniz. Onaylamanız durumunda sistemimiz kartınızın bulunduğu bankadan onay alacak ve sizi onay veya red ekranına yönlendirecektir.
 

Kredi kartım onaylanmadı, nedeni nedir ?

Kredi kartınızın onaylanmamasının başlıca sebepleri; Kart numarasını hatalı girmiş olabilirsiniz, Kredi kartınız internet harcamalarına kapalı olabilir, Kartınızın son kullanma tarihi geçmiş olabilir, Kullandığınız ek kartınız, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olabilir, Kartınızın bakiyesi yeterli olmayabilir, Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları olabilir, Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışıyor olabilirsiniz, Bu gibi durumlarda öncelikle kredi kartınızı sağlayan bankayı aramanız, eğer internet harcamalarına kapalıysa açtırmanız gerekmektedir. Eğer banka ile ilgili bir probleminiz yoksa lütfen müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.
 

Fiyatlara KDV dahil mi?

Lucispirlanta.com' da ödeme sayfasında gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir. Ödeme sayfasında gördüğünüz ve onayladığınız fiyat dışında herhangi bir ekstra ödeme yapmazsınız.
 

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi ?

Lucispirlanta.com' da siparişiniz sırasında teslimat ve fatura bilgilerinizi farklı verebilirsiniz. Fatura ve teslimat adresinizi siparişinizi verirken ödeme sayfasından kolaylıkla değiştirebilir, farklı teslimat adresleri tanımlayabilir ve daha sonraki alışverişlerinizde de bu adresleri kullanabilirsiniz.
 

Lucispirlanta.com da kargo ücreti ne kadar ?

Lucispirlanta.com yurtiçi gönderilerinde kargo ücreti almamaktadır. Yurt dışı gönderilerde gönderi ücreti müşteriye aittir. Yurt dışı gönderileriniz için lütfen müşteri hizmetlerinden bilgi alınız.
 

Satın almış olduğum ürünü iade etmek istersem ne yapmalıyım ?

Lucispirlanta.com' dan satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde Lucispirlanta.com' dan teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade konusunda detaylı bilgi almak için Garanti ve İade sayfasını ziyaret ediniz.