Hakkımızda

Lucis 1983 yılından bu yana güvenilirlik ilkesinden taviz vermeden kuyumculuk sektöründe faaliyette bulunan Altınkaynak Kuyumculuk ve Mücevherat AŞ’nin yarattığı prestijli bir mücevher markasıdır.


Üretim departmanı İstanbul’da bulunan Lucis , Ankara ve Konya’da toptan satış departmanları ve anlaşmalı olduğu satış noktaları ile pırlantalı ürünler konusunda ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdedir.


Uzman Personel

Satın alma, üretim ve satış departmanlarında bulunan personellerimiz, konusunda eğitimli ve tecrübelidirler. Kıymetli taşların değerlendirilmesi ve sertifikalandırılması Uluslar arası  sertifikaya (GIA–Gemological Intitue of America ) sahip gemologlarımız tarafından yapılmaktadır.


Özel Mücevher Üretimi

Toptan satış ofislerimizde; her büyüklükte tek taş (GIA, HRD, EGL sertifikalı veya sertifikasız taşlardan yapılmış) alyans gibi klasik ürünlerin yanında özel tasarımlı ürünler, gerdanlıklar, setler, elmaslı ürünler uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. özel siparişleriniz üretim departmanımız tarafından en kısa sürede karşılanmaktadır.


Satış Sonrası Destek

Mücevher müşterilerinin ihtiyaçlarının ve sektörün gerekliliklerinin farkında olan Lucis, marka güvencesi ve kalitesi ile üretilmekte ve pazarlanmaktadır. Lucis , Mücevher müşterilerinin ihtiyacı olan her türlü gerekliliği göz önünde bulundurarak satış noktalarına malzeme ve eğitim konusunda gereken desteği vermektedir.


Garanti Sertifikası; Her ürün size Gemolog tarafından onaylı, üzerinde ürün resmi, taş ve altın bilgileri bulunan  ‘Mücevher Garanti Sertifikaları‘ ile takdim edilmektedir.


Mücevher Kılavuzu; Pırlanta ve altın hakkında temel bilgileri içeren kılavuz, aynı zamanda satın aldığınız ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken hususları ve bakım bilgilerini de içermektedir.


Mücevher Ambalajları; ürünler ahşap, şık mücevher kutuları ile sizlere sunulmaktadır.


ürün Katalogu;  Siz değerli müşterilerimize alternatif sunabilmek için hazırladığımız ürün katalogu ile satış noktalarımızın stokları ile sınırlı kalmamasını sağlamaktayız.


Uzman desteği; Konusunda uzman personelimiz satış ofislerimizin yanı sıra telefonla da sizlerin hizmetinizdedir.


Lucis tüm bu farklılıklarıyla her geçen gün bayi ağını genişleterek yurtiçi ve yurtdışında müşteri memnuniyetini ilke edinerek büyümektedir.

Hakkımızda